BİZ KİMİZ ?
Monem Mimarlık çalışmalarını 2018 yılından bu yana kararlılıkla devam ettiren,hayallere gerçekleri,estetikle ekonomiyi gerçekleştirmeye odaklananbir Tasarım ve Uygulama Stüdyosudur.MONEM Mimarlık bir mekanın içinde kullanıcılara işlevsel,erkonomik ve estetik tasarım sunmak için çözümler üretir. Projelerde konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir.
Monem Mimarlık yenilikçi ve modern ilkesiyle trendleri yakından takip ederek güncel tasarımlar ortaya koymayı amaçlar. Tasarımın da her zaman özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranır.
HİZMETLERİMİZ
MİMARİ TASARIM

MİMARİ TASARIM

Mimari planlama ve düzenlemeleri, mimari cephe tasarımları, tadilat ve renovasyon projelerini istekleriniz doğrultusunda şekillendirerek hayatınıza yeni yaşam alanları dahil ediyoruz.

View project
İÇ MİMARİ TASARIM

İÇ MİMARİ TASARIM

MONEM Mimarlık olarak yapılarınız için en şık ve en kullanışlı tasarımları tüm detaylarını düşünerek sizlerle buluşturuyoruz.

View project
UYGULAMA

UYGULAMA

Hazırladığımız projeleri, konusunda uzman ekiplerimiz ile birlikte, iş güvenliği kapsamında, sorunsuz ve çözüme odaklı anahtar teslim olarak sonuçlandırıyoruz.

View project
MOBİLYA İMALATI

MOBİLYA İMALATI

Projelerde kullandığımız tüm sabit ve hareketli mobilyaların üretimini birlikte çalıştığımız profesyonel ekip ile gerçekleştiriyoruz.

DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK

Yaptırmak istediğiniz projelerde sizleri tereddütten kurtarıp çözüm ortağınız olarak başarılı işlere imza atmayı hedefliyoruz.